Tagad visas ar akmens smalci pārklātas plāksnes, fasādes plāksnes un būvniecības plāksnes iespējams iegādāties no viena piegādātāja!

StoneREX SIA galvenokārt ražo plāksnes ar akmens smalces pārklājumu, fasādes plāksnes un būvniecības plāksnes, kuras paredzētas izmantošanai ēkas vēdināmās fasādēs.  Pateicoties izcilajām vēdināmu fasāžu īpašībām un vienkāršai plākšņu uzstādīšanai, StoneREX ir labākais risinājums jūsu ēkas fasādei!

Mūsu produktu piedāvājumā iekļauti visi plākšņu ar akmens smalces pārklājumu veidi, tādi kā cementa skaidu plāksnescementa šķiedru plāksnes un magnezīta plāksnes. Šīs plāksnes ir izmantojamas kā ēkas fasādes pamata plāksnes, kā arī cokolu, griestu, balkonu, jumta dzegu, mitru telpu, ugunsizturīgu sienu, ražošanas un  lauksaimniecības celtņu pamata plāksnes. Papildus plāksnēm ar akmens smalces pārklājumu mēs piedāvājam arī krāsotas cementa skaidu plāksnescementa šķiedru plāksnes vai magnezīta plāksnes, vai plāksnes ar ugunsizturīgu pārklājumu, kā arī plāksnes, kas apstrādātas atbilstoši klienta prasībām.

StoneREX komandā strādā speciālisti, kuriem ir plaša profesionālā pieredze rūpniecības nozarē un ekoloģisku būvmateriālu tehnoloģijas jomā. Šī pieredze sekmē pastāvīgas produktu kvalitātes nodrošināšanu un risinājumu rašanu par visiem mūsu klientu jautājumiem.

Share this post, let the world know

Comments are closed