CETRIS cementa skaidu plāksnes

CETRIS cementa skaidu plāksnes ir būvmateriāls ar izcilām īpašībām. Tas ir vislabāk piemērots grīdu konstrukcijām, bēniņu izbūvei, virsbūvēm, ventilējamām fasādēm, balkoniem, ugunsdrošajām konstrukcijām, paliekošo veidņu sistēmām un citiem pielietojumiem.

CETRIS cementa skaidu plātnes (PDF 19MB)

cetris-basic

CETRIS BASIC

Pamata cementa skaidu plāksne ar gludu cementa pelēku virsmu. Standarta ražotie biezumi ir 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 un 32 mm. Pēc speciāla pasūtījuma var izgatavot 34, 36, 38 un 40 mm biezas plāksnes. Plāksnes standarta izmērs ir 3350×1250 mm. Plāksnes var piegādāt sagrieztas vēlamajos izmēros. Malas var būt taisnas, noapaļotas vai nofrēzētas 45 0 leņķi. Tam var iefrēzēt pus spundi (no 12 mm biezām plātnēm) un ari pilnu spundi (no 16mm biezām plāksnēm). Plāksnes var pasūtīt ar iepriekš izurbtiem caurumiem.

cetris-pd

CETRIS PD

Cementa skaidu plāksne grīdām 1250×625 mm (ieskaitot spundi), izstrādāta sauso grīdu sistēmām. Standarta rūpnīcas biezumi CETRIS PD plāksnei ir 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 mm. Pēc speciāla pasūtījuma var pasūtīt cita biezuma plāksnes. Plāksnes ir spundētas pa visu tās perimetru. Tās ir paredzētas klāšanai uz sijām vai vecām grīdām, kas tiek renovētas.

cetris-pdb

CETRIS PDB

Slīpēta cementa skaidu plāksne izmēros 1250×625 mm (ieskaitot spundes) ir kalibrēta slīpējot un ir izstrādāta sauso grīdu tehnoloģijām. Korekcijas samazina biezuma pielaides līdz +/-0.3 mm. Standartā tiek piedāvāti šādi biezumi: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 mm. Pēc klienta pieprasījuma ir pieejami arī citi biezumi. Pa perimetru plākšņu malām ir spundes un tās ir paredzēts montēt uz sijām vai arī plāksnes tiek lietotas grīdu restaurācijai.

cetris-profil

CETRIS PROFIL

Cementa skaidu plāksne biezumā 10 vai 12 mm ar reljefu uz virsmas imitējot koka vai šīfera tekstūru. Standarta plāksnes izmēri ir 3350×1250 mm. Piedāvātais serviss ir tāds pat kāds CETRIS® BASIC plāksnēm. Pateicoties to dekoratīvajam izskatam CETRIS® PROFIL galvenokārt tiek izmantotas kā fasādes apdares plāksnes gan interjerā, gan eksterjerā.

cetris-akustic

CETRIS AKUSTIC

CETRIS AKUSTIC cementa skaidu plāksne ir izgatavota, apstrādājot (izurbjot vienmērīgi izvietotus caurumus 12 mm diametrā) CERTIS BASIC plāksnes. Plāksnes standarta izmēri ir 1250×625 mm, un biezums ir 8 vai 10 mm. Plāksnes virsma ir gluda, cementa pelēka (bez virsmas apdares). Regulāri izvietotu caurumu izurbšana papildus esošajam augstajam mehāniskas izturības īpašībām rada arī uzlabotas skaņas īpašības. CETRIS AKUSTIC ir plāksne, ko izmanto akustiskiem pārklājumiem, īpaši sporta iestādēs, vietās ar dažādu temperatūru un mitrumu un ēkās ar speciālām prasībām.

 

cetris-plank

CETRIS HOBBY PLANK

CETRIS HOBBY PLANK ir cementa skaidu plāksne ar 8 mm biezumu, kas izstrādāta pārsvarā ventilējamām fasādēm PLANK uzklāšanas sistēmā. Plāksnes izmēri ir 1250×240 mm, redzamie izmēri fasādei ir 1250×200 mm. Horizontāls savienojums vienmēr pārklājas par 40 mm, un ir redzams tikai vertikālais plākšņu savienojums. Plāksnes piegādā bez virsmas apstrādes iepakojumos pa 6 gab., iekļaujot 24 skrūves.

cetris-obrubnik

CETRIS GARDEN PATCH BORDER

CETRIS® GARDEN PATCH KERB ir CETRIS® cementa skaidu plāksnes, taisnstūra forma, 28 mm biezuma un ar izmēru 1250×250 mm, kas izgatavotas izmantojot CETRIS® BASIC plāksni. Abas augšējās malas puses ir ar izciļņiem, sānu malas ir noslīpētas, lai atļautu savienojumu veikšanu (radze + grope). Plāksni var sagriezt, tajā veikt urbumus vai to noslīpēt. Plāksnes var uzstādīt betonā vai ari tieši tranšejā, kas tiks piepildīta ar augsni.

cetris-plus

CETRIS PLUS

Cementa skaidu plāksne biezumā no 8 līdz 32 mm ar gludu virsmu. Pēc pasūtījuma var arī izgatavot plāksnes ar biezumu 34, 36, 38 un 40 mm. Plāksne abpusēji un no visām malām ir apstrādāta ar balto grunts krāsu. Viens krāsas slānis tiek uzklāts uz apakšējās plāksnes puses un visām malām, uz augšējās puses tiek uzklāts dubults krāsas slānis. Plātnes standarta izmērs ir 3350×1250 mm. Citādu apstrādi (pielāgošanu) var pasūtīt līdzīgi kā CETRIS® BASIC plāksnei. Gruntēšana uzlabo saķeri starp plātni un gala krāsas slāni, ka arī samazina krāsas patēriņu, krāsojot gala krāsas slāni.

cetris-profil-plus

CETRIS PROFIL PLUS

Cementa skaidu plāksne biezumā 10 vai 12 mm ar iespiestu koka, vai šīfera rakstu. Plāksne abpusēji un no visām malām ir apstrādāta ar balto grunts krāsu. Gruntēšana uzlabo saķeri starp plāksni un gala krāsas slāni, kā arī samazina krāsas patēriņu, krāsojot gala krāsas slāni. Plāksnes standarta izmērs ir 3350×1250 mm. Citādu apstrādi (pielāgošanu) var pasūtīt līdzīgi kā ar CETRIS® BASIC plāksni. Dekoratīvā dizaina dēļ CETRIS®PROFIL PLUS plāksnes pārsvarā tiek lietotas fasādes apšuvuma paneļiem un iekšējiem apdares paneļiem.

cetris-finish

CETRIS FINISH

Cementa skaidu plāksne biezumā no 10 līdz 32 mm ar gludu virsmu, gruntēta un nokrāsota gala krāsa atbilstoši RAL vai NCS krāsu katalogam. Pēc pasūtījuma var arī izgatavot plāksnes ar biezumu 34, 36, 38 un 40 mm. Plāksnes standarta izmērs ir 3350×1250 mm. Citādu apstrādi (pielāgošanu) var pasūtīt līdzīgi CETRIS® BASIC plāksnei. CETRIS®FINISH plāksnes pārsvarā tiek lietotas kā fasādes apšuvuma paneļi. CETRIS®FINISH plāksnes tiek gatavotas atsevišķi pēc pasūtījuma. Minimālais pasūtījuma daudzums ir 50m2. Pieprasīto krāsu pieejamība ir jāapspriež ar piegādātāju.

cetris-profil-finish

CETRIS PROFIL FINISH

Cementa skaidu plāksne biezumos 10 vai 12 mm ar koka reljefu vai šīfera rakstu, nokrāsota gala krasā atbilstoši RAL vai NCS krāsu katalogam. Plāksnes standarta izmērs ir 3350×1250 mm. Citādu apstrādi (pielāgošanu) var pasūtīt līdzīgi kā ar CETRIS® BASIC plāksni. Sakarā ar to dekoratīvo dizainu, CETRIS®PROFILE FINISH plāksnes pārsvarā tiek lietotas kā fasādes apšuvuma paneļi un iekšējās apdares paneļi. CETRIS®PROFILE FINISH plāksnes tiek gatavotas atsevišķi pēc pasūtījuma. Minimālais pasūtījuma daudzums ir 50m2. Pieprasīto krāsu pieejamība ir jāapspriež ar piegādātāju.

cetris-akustic-finish

CETRIS AKUSTIC FINISH

CETRIS®AKUSTIC FINISH cementa skaidu plāksne ir izgatavota, apstrādājot (izurbjot vienmērīgi izvietotus caurumus 12 mm diametrā) pamata plāksni. Plāksnes standarta izmērs ir 1250×625 mm, ar biezumu 8 vai 10 mm. Skaidu plāksnei ir gluda virsma, kas apstrādāta ar grunts krāsas kārtu un gala krāsu, kas atbilst RAL vai NCS krāsu tabulai. Plāksnes var tikt piegādātas ar iepriekš izurbtiem nostiprināšanas caurumiem un noslīpētām malām. Tās tiek gatavotas tikai pēc pasūtījuma. Minimālais pasūtījuma daudzums ir 50m2. Pieprasīto krāsu pieejamība ir jāapspriež ar piegādātāju.