Par uzņēmumu

StoneREX komandā strādā speciālisti, kuriem ir plaša profesionālā pieredze rūpniecības nozarē un ekoloģisku būvmateriālu tehnoloģijas jomā. Šī pieredze sekmē pastāvīgas produktu kvalitātes nodrošināšanu un risinājumu rašanu par visiem mūsu klientu jautājumiem. Uzņēmuma galvenā darbības joma ir veselībai nekaitīgu un apkārtējai videi draudzīgu ar akmens smalci pārklātu plākšņu ražošana, kuras galvenokārt tiek izmantotas ‘elpojošiem’ fasāžu risinājumiem.

Tā kā Latvijas klimatam ir raksturīgas plašas mitruma un gaisa temperatūras svārstības, ir svarīgi pielietot risinājumu, kas ievēro un un piemērots apkārtējās vides ietekmei uz celtnēm un materiāliem. ‘Elpojoši’ fasāžu risinājumi nodrošina liekā mitruma aizplūšanu no celtnes, garantējot ēkas ilgstošu ekspluatāciju un novēršot pārmērīga gaisa mitruma izraisītu veselības traucējumu rašanos. Ar nevēdināšanas risinājumiem saistītie riski ir apdares materiālos iekļuvušā mitruma radītie bojājumi un pārmērīga mitruma radītie aukstas un siltas gaisa temperatūras maiņas cikli un pelējuma sēnītes rašanās, kas ir kaitīga šajā telpā esošo cilvēku veselībai.

Pateicoties plākšņu rasošanas procesā izmantotajiem risinājumiem un plākšņu īpašībām, StoneREX SIA plāksnes iespējams izmantot citās pielietojuma vietās, ne tikai kā fasādes risinājumu. Un tādējādi fasādes un celtniecības plāksnes var izmantot cokolu, griestu, jumta dzegu, balkonu un mitru telpu apdarei, kā arī lauksaimniecības ēku izbūves procesā un dārzkopībā – kā puķu dobju malas.